browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Rabobank CLUBKAS CAMPAGNE 2019

Posted by on 17 april 2019

Leden stemmen 23 april t/m 14 mei

Ben jij lid van de Rabobank Alkmaar e.o.? Dan valt er op 23 april een stemkaart met unieke code op de deurmat. Hiermee kun je van 23 april t/m 14 mei stemmen op bijvoorbeeld onze club VPG-De Vrije Teugel  Waarland e.o. Als lid mag je in totaal vijf stemmen uitbrengen, waarbij maximaal 2 stemmen per club. Hoe meer stemmen onze vereniging krijgt, hoe meer geld dit oplevert!

Al bijna 40 jaar biedt onze vereniging, paardrijden aan onze gehandicapte medemens. Zeker een dankbare, maar wel een kostbare aangelegenheid. Problemen met stemmen of vragen? Info via onze penningmeester John Ursem – Tel.: 0226-422563 of 06-13602001 – mail: ursemjohn@gmail.com Steun ons !!

Comments are closed.