browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Posted by on 1 januari 2012

 

Vereniging Paardrijden voor Gehandicapten De Vrije Teugel te Waarland

 

De leden van VPG – De Vrije Teugel rijden elke dinsdagavond pony of paard in Manege Waarland. Bovenstaande foto is genomen tijdens een ruiterkamp op Texel. Onder begeleiding van onze vrijwilligers trekken we er met onze leden regelmatig op uit! Meer informatie over onze vereniging kunt U aanvragen via 06-11740149 ANBI 1Facebook_logo                                                       

Klik op: ANBI voor meer informatie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *